Age Of Mythology Full indir // Tek Link

admin tarafından 6 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

Age Of Mythology Full indir // Tek Link

Age Of Mythology Full indir // Tek Link

Merhaba sevgili kralhile.org,

Mitolojik ögeler ve mitoloji oyunları, oyun severler arasında en çok merak edilen ve en çok oynanan oyunların başında gelir. Bu oyunların ilahı olarak da sayılabilecek Age Of Mythology indir oyunu Microsoft Games Studios firması tarafından piyasaya sürüldü.

 
Oyun Yunan, Mısır ve İskandinav ülkelerinin mitolojilerinden etkilenerek tasarlanmıştır. Görüntü kalitesi gayet iyi olan oyun tam tamına 32 bölümden oluşuyor. Oyun içerisinde ki kahramanların, askerlerin ve yapıların grafikleri çok iyi tasarlanmış. Oyun ilk başlarda karmaşık menüsü ile kafamızı karıştırsa da bir iki saat içerisinde oyuna kolayca adapte olabiliyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan müzikler çok iyi seçilmiş. Askerlerin ve halkın olaylara verdiği tepkiler çok özel ses efektleri ile süslenmiş durumda. Bu da oyuna artı puan kazandıran bir başka özellik olarak karşımıza geliyor. Oyunda yerine getireceğimiz görevler ile 32 bölümün sonuna kadar gelebiliyoruz. Oyunda ki çeşitli görevler şunlardır; bir çok bina yapmak, köylüleri çalıştırarak köyün geçimini sağlamak, köylülere sahip çıkıp korumak.

 
Oyunun savaşlar bölümü strateji oyununu sevenler için büyük merak uyandırıyor. Savaş görevlerimizin içinde en zevklisi Truva Savaşı olacak. Siz de strateji oyunu seven biri iseniz Age Of Mythology indir  oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Age of Mythology Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 800 MHz
Bellek: 256 MB RAM
Ekran Kartı: 32 MB
HDD: 1 GB disk alanı

ageofmythologycaps

 

indir

Age Of Mythology indir

Oyunu Tek Link TIKLA INDIR

 

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 1 )
  1. emre diyor ki:

    Müthiş bir oyun çok iyi çalııyor Not :Zeynep Demir seni seviyorum


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2