Delta Force Xtreme 2 Full indir // Tek Link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve 1 yorum yapıldı.

Delta Force Xtreme 2 Full indir // Tek Link

Delta Force Xtreme 2 Full indir // Tek Link

Merhaba sevgili kralhile.org ailesi,

Delta Force serileri oyun piyasasının en özel aksiyon ve savaş dolu oyunudur. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyun geçtiğimiz günlerde yeni sürümünü de piyasaya sürdü.
Delta Force serilerinin en yeni ve en iyi oyunu olarak gösterilen Delta Force Xtreme 2 indir  oyununda önceki sürümlerde bulunan hikayelere bağlı kalınmaya büyük özen gösterilmiş. Oyun zaten kemikleşmiş bir yapıya sahip. Yapımcılar da bu kemikleşmiş yapıyı bozmamak ve sahip oldukları büyük kullanıcı kitlesini kaybetmemek için oyuna birkaç yeni eklemeler yapmışlar. Oyunda bir savaş ekibinin içerisinde bulunuyoruz. Bölüm geçme mantığına dayanan oyunda belli bölgelere operasyonlar yaparak o operasyonu başarılı bir şekilde bitirip bölümümüzü geçiyoruz. Bol aksiyon ve savaş sahnelerinin olduğu oyunda bölüm geçişleri çeşitli animasyonlarla zenginleştirilerek oyuna farklı bir hava katılmış.
Oyunda oynayacağınız toplam 20 bölüm bulunuyor. Her ne kadar yanımızda ekibimiz de olsa bölümlerin çoğunu kendimiz geçmek zorundayız. Tabi zor durumda kaldığımızda helikopter,ekipten arkadaş çağırma vb. özellikler de mevcut. Sizler de bu aksiyon dolu seriye devam etmek istiyorsanız Delta Force Xtreme 2 indir  oyununu mutlaka indirin. İyi oyunlar

Delta Force Xtreme 2 Sistem Gereksinimleri
Ekran Kartı: 64 MB Direct3D ekran kartı veya daha yükseği
İşlemci: Pentium 4
RAM: 1 GB veya daha yüksek
Sabit Disk: 2 GB boş alan

Delta Force Xtreme 2 indir

Tıkla Indir(Part 1)

Tıkla Indir(part 2)

nouds Delta Force: Xtreme 2 Full İndir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 1 )
  1. 4lp Öz diyor ki:

    Oldu olacak, Delta Force, SAT, SAS, Navy Seal Team, Bordo Bereliler falan da koyalım. Tövbe bismillah


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2