Euro Truck Simulator 2 Jant Yaması / Modu Indir

admin tarafından 6 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve 3 yorum yapıldı.

Euro Truck Simulator 2 Jant Yaması / Modu Indir

Euro Truck Simulator 2 Jant Yaması / Modu Indir

Merhaba sevgili kralhile.org Ailesi,

Sizler için paylaşımlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.Bu yazımızda da euro truck simulator 2 oyunu için güzel bir yama paylaşacağız. Euro truck simulator 2 jant yaması arayan pek çok oyun sever olduğunu gördük.Bu nedenle güzel bir yama paylaşımıyla bu arkadaşlarımızı memnun edelim istedik.Tırlarımızın Jantları oyun içerisinde çok sade görünüme sahipler.Eğer şık bir modifiye yapmak istiyorsanız jantlarda değişiklik yapmanız şart olacak.Bu nedenle güzel bir janta sahip olabilmeniz için euro truck simulator 2 jant yaması indirmeniz gerekiyor.Zaten bu tür modifiye unsurları her oyuna ayrı bir zevk ayrı bir tat getiriyor.Bir süre sonra sıradanlaşan simulasyon oyunları bu tarz yamalar sayesinde daha ilgi çekici bir hal alabiliyor.

 

Yamayı nasıl kuracağınızı da belirtelim ki daha sonra sıkıntı yaşamayın.Öncelikle aşağıdaki linkten yamamızı indirin.Daha sonra rar içerisinde ki .scs uzantılı dosyayı Belgelerim -> Euro truck simulator 2 -> Mod Klasörü içerisine atın.Sonra oyuna girin ve profil seçme kısmındaki düzenle kısmına girin. Orada ki scs dosyalarını işaretleyin hepsi bu kadar.Daha fazla yama için kralhile.org adresini takipte kalın.İyi oyunlar.

indir

EUro Truck simulator 2 Jant yaması : TIKLA INDIR

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 3 )
  1. Özgür ırmağ diyor ki:

    bu ets2 için geçerlimi çünkü ben indirdim moda atım girdimde tekrliklerde bişe oldu ama sonra tamirden jant sencmeye baktım hile yoktu ve oyun kapandı açil cevap lüten

  2. ilke diyor ki:

    bunu satın almak zorundamıyız

  3. AndroidMarkettt diyor ki:

    Android Market: Euro Truck Simulator Otobüs Yaması İndir


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2