Far Cry 2 Full indir // Tek Link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Far Cry 2 Full indir // Tek Link

Far Cry 2 Full indir // Tek Link

Merhaba sevgili kralhile.org ailesi,

Oyun dünyasının en aksiyonlu oyunu şüphesiz ki her zaman Far Cry olmuştur. Bugün sizlere yine her bölümünde aksiyon ve maceranın olacağı Far Cry 2 indir oyununu tanıtacağız. Oyun Crytek ve Ubisoft işbirliği ile geliştirildi.
Oyuna Afrika’da ki bir çölde başlıyorsunuz. Ülkede sürekli dolaşan bir takım gruplar mevcut. Bu gruplar ülke yönetimini ele geçirmek ve kendi çıkarlarında ülkeyi kullanmak isteyen gruplardır. Sürekli çatışma içerisinde olan bu grupların, çatışmalarına zemin hazırlayan silah kaçakçısının ismi ise ‘ The Jackal ‘ . Bizim görevimiz The Jackal’i yakalamak. Oyuna ilk başladığımızda ilacınız bitmiş olacak ve çevre hakkında hiçbir bilginiz olmayacak. Bu yüzden çevre hakkında bilgi edinmeli ve birkaç dost edinmeliyiz.
Oyun, bir devam oyunu olmadığından ilk oyunla arasında bir bağ yok. Oyunda tam tamına 9 karakter bulunuyor. bu dokuz karakterden birini seçip oyuna başlayabiliriz. Oyuna başladıktan sonra diğer seçmediğiniz 8 karakter oyun içerisinde karşılaşacağınız karakterler olacak. Oyunda ufak bir gezinti yaptıktan sonra eğitim alanına gelip burada silah eğitimi alacaksınız. Eğitimlerinizi tamamladıktan sonra ancak oyuna başlayabilirsiniz.
Oldukça sürükleyici bölümlere sahip olan Far Cry 2 indir oyununu sitemizden indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Far Cry 2 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
Grafikler: Nvidia 6600 or ATI X1600 – Shader Model 2.0
Bellek: 1 GB RAM
Sabit Disk Alanı: 6-8 GB

indir

Far Cry 2 indir

http://turbobit.net/owxz1pwb5w8k.html

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2