Garfield Kart Full İndir // Tek Link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve 3 yorum yapıldı.

Garfield Kart Full İndir // Tek Link

Garfield Kart Full İndir // Tek Link

Merhaba sevgili kralhile.org ailesi,

Çizgi filmlerden ve beyaz perdeden tanıdığımız ünlü kedi Garfield ‘ in oyunu çıktı. Siz de bu bilgisayar oyununu yükleyerek Garfield’in hız ve macera dolu hayatına katılın. Garfield Kart oyununda , Garfield çizgi filminden hatırlayacağımız tüm karakterler mevcut. Çizgi filmde ki karakterlerden istediğimizle yarış yapabilme imkanına sahibiz. Odie, Nermal, Jon vb. karakterlerle isterseniz Multiplayer modda isterseniz Normal modda dilediğiniz gibi yarışlar yapabilirsiniz.

 
256 MB Ekran Kartı ve 1 gb Bellek gibi fazla yüksek olmayan sistem gereksinimleri isteyen oyunun en güzel yanı ise hız sınırının olmaması. Oyunda çizgi film karakterleriyle yapacağımız yarışlarda hız limiti yok. Amacımız , aracımızın gidebildiği en yüksek hızda çılgınca ve hızlıca gidip yarışı birinci tamamlamak. Oyun bu kadar düşük sistem gereksinimleri istemesine rağmen grafik ve animasyon bakımından gayet iyi. Ayrıca oyunun menüsü gayet kolay ve anlaşılır biçimde kullanıcıya sunulmuş.

 

Android cihazlarda da oynanmaya başlayan bu oyun büyük küçük herkesin ilgisini çekiyor. Yarış oyunları arasında kısa zamanda popüler olan Garfield Kart oyununu hemen indirin ve ister multiplayer modda ister normal modda çılgınca yarışlar yapın.

indir

Garfield Kart İndir : TIKLA INDIR

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 3 )
  1. Free Store diyor ki:

    Garfield Kart oyununu ücretsiz indirin para vermeyin loon

  2. Meltem Nil Olmuş diyor ki:

    @y_garfield Akbil veriyim diyeceğim ama benim hiç akbilim olmadı. :( ghfagacsgacs 😀 Tamamn 10’luk kart saklıyorum. 😀

  3. Android Uygulamaları diyor ki:

    Garfield Kart Yarış Oyunu


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2