Max Payne 2 Full indir // Tek Link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve 2 yorum yapıldı.

Max Payne 2 Full indir // Tek Link

Max Payne 2 Full indir // Tek Link

Max Payne oyununun hayatımıza girişi ve bu oyunu bu kadar sevip, seri halinde devam etmesi çok hızlı ve çok kısa bir sürede oldu. Oyun serinin ikinci oyunu olan Max Payne 2 indir  ile karşımızda. Max Payne oyun serilerinin en çok sevilen tarafı birinci oyunda ki hikayenin ikinci oyunda da devam etmesi.Oyunun konusunu Max Payne serisinin ilk oyununu oynayanlar hemen hemen tahmin edebilirler. Yönettiğimiz tecrübeli polis memuru New York’un arka sokaklarında suçluların peşindedir.

 

Oyunun senaryosu ilk oyunun devamı niteliğinde ve oyunu oynadıkça ilk senaryo ile bol bol bağlantılar bulabiliyoruz. Oyunda Max Payne’in kız arkadaşı ile olan bağı çok iyi aktarılmış. Birinci oyunda muhteşem bir özellik olan slow motion aksiyon sahneleri bu oyunda da var. Birinci oyuna göre geliştirilmi halde bulunan slow motion sahneleri ile düşmanlarımıza nişan alırken silah hakimiyetinde ciddi iyileştirmeler yapılmış. Bu slow motion sahneleri ile oyun daha bir canlı ve gerçekçi olmuş.

 

Çoğu strateji oyununda bile olmayan gerçekçi silah sesi efektlerine bu oyunda rastlamak pek mümkün. Hakkını vererek ve gerçekten oynanması gereken bir oyun olan Max Payne 2 indir oyunu yenilenen silah ve ses efektleriyle Max Payne oynamayanları bile bilgisayar başına oturtuyor. Siz de Max Payne 2 oyununu mutlaka indirin. Keyifli oyunlar

MaX Payne 2 Sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP / Vista / 7
İşlemci: 1 Ghz Intel Pentium III / AMD Athlon eşdeğer veya daha iyi bir işlemci
RAM: 256 MB
Ekran Kartı: 32 MB
HDD: 1.5 GB boş disk alanı

indir

Max Payne 2 indir

http://turbobit.net/22a5nsb9lpaq.html

Alternatif Link (Roketindir) : Max payne 2 indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 2 )
  1. oktay diyor ki:

    teşekkürler

  2. murat diyor ki:

    ben buraya uye olamadım


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2