Sxe 14.1 Wall Hack Indir // İnexinferiS

admin tarafından 6 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve 6 yorum yapıldı.

Sxe 14.1 Wall Hack Indir // İnexinferiS

Sxe 14.1 Wall Hack Indir // İnexinferiS

Merhaba sevgili kralhile.com takipçileri,

Counter strike oyuncuları için hile paylaşımlarımız devam ediyor.Bu yazımızda daha öncede paylaşmış olduğumuz wall hack hilesinin yeni bir veriyonunu sizler için paylaşıyorum.Sxe 14.1 wall hack ile en güncel duvar hilesine sahip olabileceksiniz.Bildiğiniz gibi neredeyse bir ay önce sxe 14.1 versiyonu çıkmıştı.Bu nedenle eski versiyonlar için paylaşılan hilelerin birçoğunda çalışmama gibi sorunlar çıkabilmektedir.Genelde sık karşılaşılan sorunlardan biri olan sxe not defteri hatası maalesef bu versiyonda da karşınıza çıkabilir.Kendimiz test ettiğimizde her zaman olmasa da bazen not defteri hatasıyla karşılaştık.Ancak şuan için kullanabileceğiniz en iyi sxe 14.1 wall hack hilesi olduğunu da belirtelim.

 

Kralhile.com olarak cs oyunu için yine paylaşımlarımız olacaktır.Sizler için mümkün olduğunca çalışan hileleri burada paylaşmaya özen gösteriyoruz.Ancak yinede paylaştığımız hileler bir süre sonra fix yiyip çalışmaz hale gelebilir.Bu nedenle elimizde olmayan bu sorundan dolayı affınıza sığınıyoruz.Sxe 14.1 wall hack hilesi de şuan çalışır durumdadır.Şimdi hilemizi nasıl çalıştırabileceğinizi açıklayalım.Hileyi çalıştırmakta çok sorun yaşayan var.Bu nedenle dediklerimizi aynen yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Sxe 14.1 wall hack Nasıl Çalıştırılır

Cs ye girin.Daha sonra Options ayarlarından windows mode ye geçin.Bundan sonra sxe 14.1 i açın ve oyuna girin.Karşımıza çıkan Loader exeyi oyuna girdikten sonra çalıştırın.Exe yi çalıştırınca karşımıza 2 tane hata mesajı geliyor bunlara okey deyip devam ediyoruz.Hata mesajlarından sonra wall hack açılmış oluyor.Wall hack ayarlarını “f4″ tuşu ile yapabiliyoruz.”f3” tuşu ise wall hacki kapatır.Oyunda konsola Unbind f3 ve unbind f4 yazmayı unutmayın.Aşağıdaki resimlerde hilemizden görüntüleri içeriyor.

sxe 14.1 2

sxe 14.1

hd

 

{{ Indirme Linki }}

Sxe 14.1 wall hack Indir : Tıkla Indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 6 )
 1. qweqqweq diyor ki:

  Sxe Not defteri hatası qeliyor kardesim.

 2. sdaasdasd diyor ki:

  incompatible opengl version sory man. lütfen çare bulun kafayı yemek üzereyim !! windows 8 o yüzden kaynaklanıyo filan demeyin biliyoz (o yüzden olduğunu) bana çözüm lazım ekran kartı ilede alakası yok !!! lütfen çözüm söyleyin bana

  işletim sistemi:windows 8 64 BİT

  ekran kartı NVDIA Geforce GT 630

  CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2Yİ EN YÜKSEK AYARLAR

  ŞEKLİNDE OYNUYABİLİYOURM EKRAN KARTI ON NUMARA YANİ

  BEN SİZDEN ÇÖZÜM BKELİYORUM

 3. yunus diyor ki:

  kardeşim sxe not defteri hatası verıyo bi çozumu varmı

 4. muhammet diyor ki:

  kardeşim sxe not defteri hatası alyorum yardım

 5. oğuz diyor ki:

  OLMUYOR SADECE 1 TANE HATA GELİYO


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2