The Hunter 2012 Full indir // Tek Link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

The Hunter 2012 Full indir // Tek Link

The Hunter 2012 Full indir // Tek Link

Merhaba sevgili kralhile.org ailesi,

Bugün sizlere oyun dünyasına giren farklı bir oyunu tanıtacağız. The Hunter 2012 oyunu türünün en iyi oyunları arasında yer almakta ve bizlere farklı bir avcılık deneyimi yaşatmaktadır.
Oyuna genel olarak bakacak olursak, The Hunter 2012 indir oyununda bize verilen büyük bir harita var. Biz, bu büyük haritadan hayvanların olduğu yere giderek hayvanları avlamaya çalışacağız. Aslında oyun bizlere avcı olmanın ne kadar zor ve uğraş verilmesi gerek bir iş olduğunu da anlatacak. Oyun grafiksel anlamda beklenenin çok üstünde bir oyun. Kısa zamanda büyük bir hayran kitlesi yakalayan oyunun ikinci versiyonu için yapımcı ekip çalışmalara başlamış bile. Oyuna başladığımızda elimizde bir verici olacak. Bu verici hayvanların sinyallerini alabilen bir vericidir. Bu verici sayesinde hayvanları kolaylıkla bulacağız ve ne tür bir tehlike ile karşı karşıya olduğumuzu daha kolay anlayacağız. Verici ile dolaşırken eğer vericiden ses aldıysanız anlayın ki tehlike takınınızda !
The Hunter 2012 indir oyununda hayvanları avlarken elinizden geldiğince hayvanlara gözükmemelisiniz. Oyuna alışması biraz zaman alsa da gerçekten farklı ve bağımlılık yaratan bir oyundur. Sizler de avcılık deneyimi yaşamak istiyorsanız The Hunter 2012 oyununu sitemizden indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

indir

The Hunter 2012 indir : TIKLA INDIR

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2