The sims 4 indir Full Sorunsuz tek link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, Birçok kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

The sims 4 indir Full Sorunsuz tek link

 

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz,

Bugün sizlere simulasyon oyunları kategorisinde efsane oyunlardan biri olan the sims 4 indir oyununu paylaşıyoruz. Uzun zamandan beri oyun paylaşımı yapmıyorduk. Bugün oyun paylaşımı yaparak yeni oyunların ekleneceğini de haber vermiş olalım istedik. The sims 4 oyununda yapay zeka geliştirilerek daha gerçekçi diyaloglar ve sosyal yaşam karşımıza çıkıyor. Karakterimizi tasarladıktan sonra oyuna başlıyoruz ve daha sonra kendi evimizi falan tasarlıyoruz.

 

Bildiğiniz gibi diğer oyunlarda da yine bu tür işlemleri yapıyorduk. Kendi zevklerimiz doğrultusunda tasarladığımız evimizde yaşıyor ve sosyal hayatımıza başlıyoruz. Bu vakitten sonra artık yeni arkadaşlar edinecek ve hayat arkadaşımızı bulup mutlu bir evlilikle sonlandıracağız. Tabi bu benim kendi hayalim :) Sizde oyunda dilediğiniz gibi bir sosyal hayat yaşayabiliyorsunuz. Grafik özelliklerininde bir hayli geliştiğini görüyoruz ki zaten oyunun boyutundan da bunu anlayabiliyoruz. The sims 4 indir oyunu güzel bir gerçek hayat simulasyonudur. Sizde sitemizden indirerek oynayabilirsiniz. Full ve tek link olarak birçok oyunda sitemizde yer alıyor.

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7 (SP1), Windows 8, yada Windows 8.1
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
Bellek: 2 GB RAM
Sabit Disk: 9 GB boş alan
Ekran Kartı: 128 MB

The sims 4 İndir

http://turbobit.net/lg7htbzooyzx.html

Crack : http://turbobit.net/y0hyt1m0vb6x.html

the sims 4 bedava the sims 4 full indir tek link the sims 4 full the sims 4 gezginler the sims 4 indir full the sims 4 tek link the sims 4

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2